paź 282021

Jaką książkę kupić mężczyźnie na prezent?

Jaką książkę kupić mężczyźnie na prezent?

Warto wiedzieć, że książka jest to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/oryginalne-prezenty-na-swieta-dla-niego). Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej jednak wiedzą, jakie aspekty powinno się wziąć pod uwagę przed zakupem. Jaka pozycja będzie najlepszą opcją?

„Behawiorysta” – Remigiusz Mróz

Jest to w najprostszym możliwym ujęciu pasjonujący kryminał. Czytelnik praktycznie do samego końca nie będzie wiedział, kto jest osobą ściganą. W książce zamachowiec podjął decyzję o zajęciu przedszkola, a następnie groził, że zabije nie tylko wychowanków, ale również dzieci. Należy mieć jednak świadomość, że nie postawił praktycznie żadnych żądań. Godny uwagi jest fakt, że policja z każdą minutą stawała się coraz bardziej bezsilna. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że w akcie desperacji ściągnęła na miejsce zdarzenia Gerarda Endlinga, czyli specjalistę od komunikacji społecznej, który został wydalony z policji.

„Okularnik” – Katarzyna Bonda

Mężczyźnie preferującemu kryminały warto kupić wspomnianą pozycję. Warto wiedzieć, że “Okularnik” jest kolejną powieścią, w której główną bohaterką jest Sasza Załuska. Kobieta postanowiła wrócić na służbę, jednak wcześniej chciała poukładać swoje myśli w Hajnówce na Podlasiu. Należ zaznaczyć, że trafiła na białoruskie wesele, na którym zginęła panna młoda w niewyjaśnionych okolicznościach. Ponadto nie jest to jedyna osoba, która zaginęła w ciągu ostatnich kilku tygodni. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że w lasach coraz częściej wykopują się ludzkie szczątki. Z kolei po okolicy krąży starszy okularnik.

„Złudzenie” – Charlotte Link

Jest to doskonała pozycja dla miłośników thrillerów. Warto wiedzieć, że książka powinna zainteresować mężczyznę już od pierwszych stron. Autorka po raz kolejny postanowiła połączyć ze sobą psychologiczne wątki z kryminalnymi. Dzięki temu czytelnik będzie zaskoczony niespodziewanym finałem. W “Złudzeniu” zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach Peter Simon, czyli cudowny ojciec i kochający mąż. Godny uwagi jest fakt, że jego żona postanowiła rozpocząć w tej sprawie śledztwo na własną rękę. Kobieta odkryła jednak, że mąż miał w swoim życiu bardzo dużą liczbę sekretów.