paź 182021

Jak wybrać książkę dla mężczyzny?

Jak wybrać książkę dla mężczyzny?

Należy mieć świadomość, że obecnie znalezienie świetnej książki dla partnera nie jest tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Zdecydowanie najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie postawienie na bestseller. Warto wiedzieć, że książka to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny

Można zaobserwować, że panie z roku na rok coraz częściej kupują swoim partnerom książki na różne okazje. Godny uwagi jest fakt, że wspomniany produkt na pewno przypadnie do gustu panom w różnym wieku. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że w księgarniach stacjonarnych i internetowych znajduje się mnóstwo ciekawych pozycji. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że książka to świetny pomysł na prezent dla męża na Święta od Tania Książka.

„Dziewczyna z pociągu” – Paula Hawkins

Jest to kolejna świetna książka dla wszystkich mężczyzn, którzy uwielbiają thrillery. Główna bohaterka codziennie codziennie jeździ pociągiem do centrum Londynu. Należy mieć świadomość, że Rachel całą trasę zna praktycznie na pamięć. Ponadto wszystkie osoby każdego kolejnego dnia wydają się jej bliższe. Dostrzegła jednak w pewnym momencie straszną rzecz. “Dziewczyna z pociągu” jest skierowana dla osób uwielbiających książki, których zakończenie jest trudno przewidzieć.

„Król” – Szczepan Twardoch

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jest to powieść jednego z najlepszych współczesnych polskich autorów. Szczepan Twardoch postanowił odkryć tajemnice przedwojennej Warszawy. Godny uwagi jest fakt, że luksusowe wille sąsiadowały z biednymi, a także ciemnymi zaułkami. Należy mieć również świadomość, że Warszawa podlega regułom przestępczego świata. Czytelnika powinna zainteresować wielowątkowa fabuła, a także niezwykli bohaterowie. Godny uwagi jest również fakt, że książka wyróżnia się szorstką narracją.

„Konan Destylator” – Andrzej Pilipiuk


Jest to z kolei pozycja dla miłośników polskiego fantasy. Jest to w najprostszym możliwym ujęciu kolejna część przygód znanego bimbrownika i egzorcysty, czyli Jakuba Wędrowycza. Warto wiedzieć, że główny bohater ponownie postanowił spełnić misję swojego rodu, dlatego zdecydował się bronić Wojsławic nie tylko przed marami, ale również duchami i zjawami. Należy mieć świadomość, że w książce znajduje się, aż piętnaście fascynujących opowiadań, od których czytelnik nie będzie w stanie oderwać wzroku. Oczywiście zostały napisane w niezwykłym stylu i z ogromnym poczuciem humoru.