paź 092021

Jaki prezent kupić mężczyźnie na urodziny?

Jaki prezent kupić mężczyźnie na urodziny?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że upominek dla partnera nie musi być drogi. Książka doskonale zda egzamin, jako pomysł na prezent dla męża na Święta. Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na pozycję, która może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że upominek dla partnera nie musi być drogi. Książka doskonale zda egzamin, jako pomysł na prezent dla męża na Święta. Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na pozycję, która może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami.

„Służby specjalne. Podwójna przykrywka” – Patryk Vega

Należy mieć świadomość, że znaczna większość panów marzyła o pracy w służbach specjalnych. Warto wiedzieć, że Patryk Vego postanowił odkryć ich tajemnice. Omawiana książka to pewnego rodzaju wywiad-rzeka z Jarosławem Pieczonką. W najprostszym możliwym ujęciu jest to wywiadowca polskiego kontrwywiadu i człowiek stworzony do wyjątkowych zadań. Czytelnik będzie miał możliwość zapoznania się z tajnikami służby Jarosława Pieczonki. Jeżeli mężczyzna jest fanem tego rodzaju literatury, kobieta może również kupić mu takie pozycje, jak “Złe psy. Po ciemnej stronie mocy”, “Złe psy. W imię zasad”.

“Droga Szamana” – Wasilij Machanienko

Kobietom, których partnerzy są miłośnikami fantastyki oraz gier, rekomendowane jest kupienie bestsellerowej książki z gatunku LitRPG. Doskonałym przykładem może być “Droga Szamana: Początek”. Warto wiedzieć, że jest to pierwsza książka autora, który jest prekursorem gatunku. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że Wasilij Machanienko wprowadza czytelnika w świat, w którym wirtualna rzeczywistość przejęła świat bardzo dużej liczby ludzi. Należy wśród nich wymienić skazańców. Warto wiedzieć, że główny bohater wspomnianej pozycji został przeniesiony do wirtualnego świata Barliony. Godny uwagi jest fakt, że musiał spędzić w niej 8 lat.

“Tesla. Geniusz na skraju szaleństwa” – Bernard Carlson


Warto wiedzieć, że Nikola Tesla jest bardzo niedocenionym bohaterem XIX wieku. Historia tego człowieka jest pełna niesprawiedliwości, geniuszu, a także sławy. Autor postanowił skoncentrować się na odkryciach, a także osobowości Tesli. Należy mieć świadomość, że bardzo dokładnie opisał proces twórczy bazując na oryginalnych dokumentach. Książka jest świetną opcją dla wszystkich panów, którzy pasjonują się technologią i historią.